| Laatste alarmering: |
|
|
|
|
|
Ambulance 07-122
|
||
ZONDAG 07|02
Inbrekers op heterdaad betrapt in woning Lunteren
LUNTEREN - Zaterdagavond zijn twee inbrekers betrapt tijdens een woninginbraak aan de Edeseweg in Lunteren. Rond acht uur alarmeerde een paar oplettende buurtbewoners en voorbijgangers de politie omdat er zaklampen rond een woning waren gezien en omdat er verderop een verdachte auto stond. De politie was met veel eenheden snel ter plaatse maar de daders waren te voet gevlucht waardoor de politie een grote zoekactie met honden starte. Een derde verdachte kon wel aangehouden omdat deze in de auto zat te wachten op het tweetal. De auto is afgesleept door bergingsbedrijf Logicx en zal door de politie worden onderzocht op sporen. Bij de woning zal zondag ook nog sporenonderzoek gedaan worden. Het tweetal had aan de achterzijde van de woning een deur geforceerd met een breekijzer maar er zou niets ontvreemd zijn geweest. Het tweetal werd helaas niet meer aangetroffen.
Jullie zullen inderdaad wel geschrokken zijn. Maar de 2 die nog vrij rond lopen zullen een dezer dagen ook wel gepakt worden. ER blijven altijd inbrekers rond lopen.
GElukkig waren er zulke oplettende buurtbewoners en voorbijgangers dat zij de politie gewaarschuwd hebben en is erhierdoor niets ontvreemd.
Maar de geestelijke schade zullen de bewoners nog een tijdje achtervolgen.